Yazılarınız Satılmadan da Para Kazandıracak!

yazarak para kazanmak
Sistemimizin makale arşivini genişletmek amacıyla ülkemizde ilk ve tek örnek olan bonus uygulamamızı başlattık. Bu uygulamamızda yazarlar, sistemimize eklediği her onaylanmış yazıdan 0.10 TL kazanacak. Örneğin; resimde gördüğünüz gibi sistemimize toplam 10 makale ekleyen bir yazar, bu eklemeden 1.00 TL kazanmış oldu.

yazarak para kazan

Makale eklemenin yanı sıra yazarlarımız, makale satışından da ayrıca kazanç sağlamış olacak. Fiyat politikamız ise sabit yerine esnek fiyat uygulamasıdır. Aşağıdaki resimde fiyat listemizi detaylı olarak görebilirsiniz.

yazarak para kazan

Bir diğer avantajımız, güncel makale arşivinizi içeren yazar profil sayfasıdır. Müşterileriniz, sistemimize üye olmadan da bu sayfaya ulaşabilir, güncel satış listenizi (1 numara) ve referanslarınızı (2 numara) görebilirler. Örnek yazar profil sayfasını, aşağıda paylaştığımız resimde görebilirsiniz.

yazarak para kazanın

Yazarların başka platformlarda makalelerini satıp satamayacağı da önemli bir husustur. Yazarlarımızı kısıtlamayı sevmiyor ve onların özgür olması gerektiğini düşünüyoruz. Çünkü freelance çalışma temelinin özgürce çalışmak olduğunu biliyoruz. Bu nedenle freelance çalışan yazarlarımızın, sistemimiz haricinde de yazılarını satabileceğini anlayışla karşılıyoruz. Yazarlarımızın yapması gereken tek şey; başka platformlarda sattıkları yazılarını sistemimizden hemen silmeleridir. Aşağıdaki resimde, silme işleminin tek adımda kolaylıkla yapıldığını görebilirsiniz.

yazarak para kazanma

Yazarlardan gelen diğer taleplerden birisi de; makaleye birden fazla resim eklemek istemeleri. Aşağıdaki resimde de görüleceği üzere sistemimize aynı anda birden fazla resim ekleyebilir ve silebilirsiniz.

makale yazarak para kazanma

Makale satışında görsellerin önemli bir etken olduğu bilinmektedir. Yazarın makaleye birden fazla eklediği görsellerde, müşterilerimize tek resmi gösterip diğerlerini buzlaştırarak satış tekniği uyguladık. Bu satış tekniğiyle yazarlarımızın satışlarının artacağına inanıyoruz. Tekniğimizi daha net anlamanız için aşağıdaki ekran görüntüsüne bakabilirsiniz.

makale yazarak para kazanmak

Bir diğer önemli konu da iletişim desteği. Yazarlarımızın ve müşterilerimizin hem mail hem de destek talebiyle bize daha kolay ulaşmalarını sağladık.

Dikkat ettiğimiz bir diğer nokta; kullanıcı dostu tasarım. Yazarlarımız ve müşterilerimiz, %100 mobil uyumu sayesinde ister bilgisayardan, ister tabletten, isterse de telefondan sistemimize ulaşabilir ve kullanabilirler.

yazı yazarak para kazan

Ve sayamadığımız daha fazla özelliği, sistemimize üye olarak görebilirsiniz. Yazarlarımız tarafından sorulan diğer sorulara YAZAR SSS sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak yazarlarımız için hazırladığımız eğitimlerimizi, tek bedava kitap indirbir kitap haline getirip ücretsiz olarak dağıtıyoruz. Tüm yazarların okuması gereken bu kitapla makale sektörü ve yazarlığı hakkında detaylı bilgiye sahip olacaksınız.

Kitabımızı ücretsiz olarak indirmek için tıklayın.

YAZARIMIZ OLMAK İÇİN TIKLAYIN.