Müşteriler İçin Sık Sorulan Sorular

sss

Yaziyorlar.com Nedir?
Yaziyorlar.com, makale yazarları ve makale alıcılarını bir araya getiren sistemdir. Makale yazarları için güzel bir kazanç kapısı, makale alıcıları için de içerik bulmanın hızlı ve kolay yoludur.
Neden Yaziyorlar.com?
Yaziyorlar.com, birbirinden farklı yüzlerce makale yazarıyla makale arşivini genişletmekle beraber bu makalelere en çabuk ve en kolay şekilde ulaşmanızı sağlamaktadır.
Yaziyorlar.com sistemindeki içerikler özgün müdür?
Yaziyorlar.com, yazarlarına makale özgünlüğü kuralını belirtmekte ve bu kuraldan taviz vermemektedir. Sisteme eklenen yazılar özgünlük onayından geçer.
Yaziyorlar.com sisteminden satın aldığım içerik kopya çıktı. Ne yapmalıyım?
Satın aldığınız yazılarda eğer kopya içerik tespit ettiyseniz hemen itiraz edebilirsiniz. İtirazınız incelenip onaylanınca kredi iadeniz hesabınıza otomatikman yapılır. Sistemimizde kopya içerik denetlemesi mevcuttur. Ancak kopya içerik çıkma ihtimali de olabilir. Bunun nedenini de açıklayarak konu hakkında bilgilenmenizi ve anlayış göstermenizi istiyoruz.

Makale yazarları, birden fazla yerde çalışarak elindeki hazır makaleleri çabucak satmak isterler. İşte bu sebeple bazı yazarlarımız, sistemimize ekledikleri makalelerini başka bir platformda da satabilmektedirler. Bu yüzden sistemimize eklenen yazılar, ilk başta özgün olsa bile eğer yazar, sistemimiz haricinde başka bir yerde de bu makalelerin satışını yaparsa makaleler özgünlüğünü kaybedecektir. Yazarlarımızı ise sistemimiz dışında denetleme ve kısıtlama hakkımız olmadığından, onları bu durum için uyarıp sürekli bilgilendirmekteyiz. Eğer böyle durumlar söz konusuysa yazar, sattığı makaleleri sistemimiz üzerinden silerek satıştan kaldırabilir. Ancak yazar, sattığı makaleyi sistemimizden silmeyi unutabilir veya silmez ise, müşterilerimizin itirazıyla bu olumsuzluğu gideririz.

Aldığım makale başkasına da satılıyor mu?
Satın aldığınız makale, sistem tarafından satıştan kaldırılır. Bu sayede makalenizi, sizden başka kimse satın alamaz.
Sisteme Nasıl Bakiye Yüklerim?
Yaziyorlar.com sistemine üye olduğunuzda bakiye yükle sayfasına giderek ödemenizi yapabilirsiniz. Ödemenizi yaptıktan sonra ödeme bildirimi sayfasından bizi bilgilendirerek kredinizi tanımlatabilirsiniz.
1 Kredi Kaç TL'dir?
Yaziyorlar.com sisteminde 1 kredi tutarı 1 Türk Lirasına eşittir.
Yazarlara Puan Verebilir miyim?
Satın aldığınız makalenin detayına girdiğinizde Puan Ver butonuna tıklayarak yazara puan verebilirsiniz.
Kullandığım yazıları daha önce kullanıp kullanmadığımı anlamak için işaretleyebilir miyim?
Yaziyorlar.com sisteminde satın aldığınız makalenin detayına girdiğinizde Kullanıldı butonuna tıklayarak işaretleyebilirsiniz.
Bazı makalelerin yanında Editör Seçimi yazmakta. Bu ne anlama gelmektedir?
Yaziyorlar.com sisteminde tüm makaleler editör kontrolünden geçmektedir. Bu kontrollerde yazının içeriğine, kalitesine, özgünlüğüne, görsel resim zenginliğine, makale düzenine göre makalelerin fiyatları belirlenmektedir. Bu özelliklerin hepsini barındıran makaleler editörlerimiz tarafından müşterilerimize önerilmektedir.
Aradığım cevabı SSS sayfasında bulamadım. Ne yapmalıyım?
Herhangi bir sorun/öneri/hata bildiriminiz için bize mail adresimizden (info@yaziyorlar.com), iletişim sayfamızdan ve sistem panelimiz üzerinden destek talebi açarak ulaşabilirsiniz.