Yazarlar İçin Sık Sorulan Sorular

sss

Yaziyorlar.com Nedir?
Yaziyorlar.com, makale yazarları ve makale alıcılarını bir araya getiren sistemdir. Makale yazarları için güzel bir kazanç kapısı, makale alıcıları için de içerik bulmanın hızlı ve kolay yoludur.
Neden Yaziyorlar.com?
Yaziyorlar.com, yazarların makalelerini satabileceği bir ortak pazar alanıdır. Bu sayede yazarların makalelerini kolayca ve güvenle satmasını sağlamaktadır.
Yaziyorlar.com'da Nasıl Yazar Olunur?
Yaziyorlar.com sisteminde yazar olmak için öncelikle eğitimlerimize, daha sonra da 20 soruluk online sınavımıza katılarak başarılı olunmalıdır.
Yaziyorlar.com'da En Çok Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar
Yaziyorlar.com sistemine eklenen makaleler eğitimlerimizde anlatılan şekilde hazırlanmalıdır. Bunlardan en önemli iki madde; makalenin kesinlikle özgün olması ve okuyucuya fayda sağlamasıdır.
Yaziyorlar.com'a İstediğim Her Konuda Makale Ekleyebilir miyim?
Yaziyorlar.com sistemine +18 içerik ve Türkiye Cumhuriyeti devletini aşağılayıcı, karalayıcı makaleler haricinde her konuda Türkçe makale ekleyebilirsiniz. Türkçe haricinde diğer yabancı dilde makaleler şu an için sistemimizde kabul edilmemektedir.
Yaziyorlar.com'a Eklediğim Makaleleri Başka Platformlarda Satabilir miyim?
Yaziyorlar.com sisteminin amacı, yazarlara kazanç sağlamada kolaylık sağlamaktır. Bu amaçla yazarlar, sistemimize eklediği makalelerini başka platformlarda da satabilirler. Ancak burada dikkat edilmesi gereken kural; yazarın diğer platformlarda sattığı makaleleri, hesabındaki makalelerim bölümüne girerek silmesidir.
Yaziyorlar.com'a Eklediğim Makaleleri Sisteme Üye Olmayan Müşterilerime Gösterebilir miyim?
Yaziyorlar.com sisteminin amacının yazarlara kazanç sağlamak olduğunu belirtmiştik. İşte sağladığımız bu kolaylıklardan birisi de, sadece sistemdeki müşterilerimize değil sistem dışındaki yazarların müşterilerine de hitap edecek bir platform oluşturmamızdır. Yazıyorlar.com yazarlarının her birisinin özel profil sayfaları mevcuttur. Bu profil sayfaları yazarların hesabına giriş yaptığında anasayfasında belirtilmiştir. Yazarlar, profil linklerini diğer platformlarda sistemimize üye olmayan müşterilerine gösterebilirler. Yani sisteme kayıt olmadan herkes yazarın profil sayfasını görebilir. Profil sayfasında, yazarın satıştaki makaleleri, satılan makale sayısı ile referans puan ve yorumları görülmektedir.
Yaziyorlar.com Minimum Ödeme Tutarı Nedir?
Yaziyorlar.com sisteminde minimum 50 kredi olduğunda ödemenizi talep edebilirsiniz.
Yaziyorlar.com Makale Fiyatlandırması Nasıl?
Yaziyorlar.com sisteminde sabit fiyat yoktur. Makalenin içerik kalitesine göre 100 kelime fiyatlandırması; minimum 1 TL maksimum 2 TL olarak hesaplanmaktadır. (Makalenin kalitesine göre; 100 kelimelik makaleye 1TL, 1.25TL, 1.50TL, 1.75TL ve 2 TL şeklinde fiyat belirlenebilir.) Diğer kelime aralıkları da katları olarak hesaplanmaktadır.
Yaziyorlar.com Makale Fiyatlandırması Neye Göre Yapılmaktadır?
Yazarlarımızın makalelerinde makale düzeni, resim/resimler eklenmesi, noktalama ve imla hatalarına dikkat edilmesi ve okuyucuya fayda sağlayan içerikler olmasına göre fiyatlar belirlenir. Bu şekilde özenle hazırlanmış makaleler, sistemimizde editör seçimi olarak belirtilmekte ve en yüksek fiyattan hesaplanmaktadır.
Editör Seçimi Nedir? Makalelerimin Editör Seçimi Olması İçin Ne Yapmalıyım?
Yaziyorlar.com editörleri, makalenin içeriğine, kalitesine, özgünlüğüne, görsel resim zenginliğine, makale düzenine ve kullanıcı faydasına göre makalelerin fiyatlarını belirlemekte ve makaleyi satışa çıkarmaktadırlar. Bu sayılan özelliklerin hepsini barındıran ve yazar eğitim derslerimizde belirtilen şekilde hazırlanan makaleler, editörlerimiz tarafından işaretlenerek müşterilerimize önerilmektedir.
Yaziyorlar.com Kazançlarım Sayfasında Bonuslardan Kazanılan Kredi Miktarı Nedir?
Yaziyorlar.com, aktif yazarlarını ödüllendirmek için Bonus ödülünü uygulamaktadır. Bonus ödülleri, belirli zaman ve sürelerde çeşitli koşullarla ödülleri içermektedir. Bonus ödülüyle ilgili tüm bilgiler, yazar panelinin Haberler sekmesinde gözükmektedir.
Yaziyorlar.com Kazançtan Kesinti Yapmakta mı?
Yaziyorlar.com sisteminin gelişmesi ve büyümesi için; toplam kazancınızdan %20 kesinti yapmaktadır. Bu kesintiden sağlanan miktarla; site barındırma, yazılım geliştirme, reklam giderleri karşılanmaktadır.
Aradığım cevabı SSS sayfasında bulamadım. Ne yapmalıyım?
Herhangi bir sorun/öneri/hata bildiriminiz için bize mail adresimizden (info@yaziyorlar.com), iletişim sayfamızdan ve sistem panelimiz üzerinden destek talebi açarak ulaşabilirsiniz.