Yazarlık Başvurusu

yaziyorlar.comYaziyorlar.com, makale yazarları ve makale alıcılarını bir araya getiren sistemdir. Makale yazarları için güzel bir kazanç kapısı, makale alıcıları için de içerik bulmanın hızlı ve kolay yoludur.

Ülkemiz makale sektörünün kaliteli yazar ve içerik eksikliğini görmüş ve bu eksikliği gidermek amacıyla yaziyorlar.com kurulmuştur.

Yaziyorlar.com Misyon ve Vizyonu

Yaziyorlar.com ekibi olarak, bu eğitim sayesinde hem kendi yazar ekibi kadromuza hem de ülkemiz makale sektörüne kaliteli ve bilinçli bir yazar kitlesini kazandırmayı hedefliyoruz. Maalesef; makale sektöründe bilinçsiz ve kalitesiz bir şekilde yazmaya çalışan birçok kişi bulunmakta. Bu kişiler, makale yazarlığı bilincini kavrayamadan yazmaya çalışmakta ve emeğinin karşılığını alamadan da bu sektörden çıkmaktadırlar. Makale yazarak para kazanmak; kolay ve çabuk kazanma şekli olarak lanse edilse de yanılgıya düşülmemelidir. Yazarak para kazanmak için, öncelikle bilgi sahibi olmalı ve bu bilgileri, kaliteli bir şekilde yazıya dönüştürme yeteneğine hâkim olunmalıdır. Bu yönlerinizi geliştirerek, makale sektörünün kazananları arasında yer almanızı da kolaylaştırabilirsiniz. Unutmayın; siz ne kadar bilinçli olursanız, yaptığınız işleriniz de o kadar kaliteli olur. İşte Yaziyorlar.com ekibi olarak amacımız; eğitimlerimiz sonunda sizleri, bu bilinçsiz kitleden ayırıp makale sektörüne kaliteli bir yazar olarak sokmaktır.

Yaziyorlar.com Yazar Sisteminin İşleyişi

Makale yazar adayları, öncelikle ücretsiz verdiğimiz eğitimlere katılırlar. Bu eğitimlerden sonra online test sınavımıza girerler. Bu sınavda başarılı olan yazar adayları, sistemimizde makale yazarı olmaya hak kazanırlar.
yaziyorlar.com nedir
Sistemimize kaydolmuş yazarlar, eğitimlerde belirtilen şekilde makalelerini sisteme eklemeye başlayabilirler. Sisteme eklenen bu makaleler, editör ekibimizin kontrolünden geçmektedir. Makaleler inceleme sonunda onaylanırsa, sistemde satışa çıkar. Eğer onaylanmazsa, sistem tarafından bu makaleler silinir. Satıştaki makaleler satıldığında, yazar kazançları sistem tarafından otomatik bakiyelerine yansıtılır. Yazarlar, satıştan kazandığı kazançlarını, minimum ödeme sınırına geldiğinde belirttikleri banka hesaplarına talep edebilir.

Neden Yaziyorlar.com? Yazarlar İçin Avantajları Nelerdir?

Yaziyorlar.com olarak hedefimiz, kaliteli ve bilinçli bir yazar kitlesi oluşturmaktır. Bu amaçla yazarlık eğitimleri verip yazarlarımızı eğitiyor, çabuk ve kolay bir şekilde kazanç elde etmeleri için uğraşıyoruz. Yazarlarımız, asıl uğraşları makale yazımı ile ilgilenirken, biz de onlar için sistemimizi güncelliyor, geliştiriyor ve reklam yollarıyla makalelerini satın alabilecek müşterileri buluyoruz. Bu sayede; yazarlarımız, enerjilerini yazarlıklarını geliştirmeye ve yazılarını hazırlamaya harcıyorlar. Ayrıca yazarlarımıza herhangi bir şart koşmayarak istediği zaman, istediği yerde, istediği kadar çalışabilecekleri bir ortam ve çalışma koşulları sağlıyoruz.

Yaziyorlar.com Dikkat Edilmesi Gereken Kurallarneden yaziyorlar.com

Yaziyorlar.com olarak dikkat ettiğimiz en önemli husus; yazarlarımızın eğitimlerimizde belirtilen şekilde içerikler hazırlamalarıdır. Yani kopya olmayan, tamamen özgün ve okuyucuyu bilgilendiren içerikler hazırlamaları birinci kuralımızdır. Ve yazarın hazırladığı bu makaleleri, başka platformlarda kullanmayacağına ya da kullandıysa sistemimizden sileceğine dikkat etmesi ikinci kuralımızdır. Yazarlarımızın bu iki maddeye özenle dikkat etmeleri gerekmektedir.

Yaziyorlar.com Ekibimizde Yazar Olmak İster misiniz?

Eğitimlerimizde takıldığınız herhangi bir konuda sizlere yardımcı olacağımızı hiçbir zaman unutmayın. Sorularınızı ilgili ders altından sorarak bize ulaştırabilirsiniz. Lütfen eğitimlerimizdeki dersleri birkaç kez okuyun. Yaziyorlar.com Makale Yazarlığı Eğitimi sonunda, yazar ekibimize katılabilir ve yazarak kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz.

Yaziyorlar.com Nasıl Yazar Olunur?

Yazar adaylarının, öncelikle eğitimlerimize katılıp sonrasında da sınavımızda başarılı olması yazar olmaları için yeterli kriterdir. Eğitimlerimiz, sınavımız ve yazarlık kaydı tamamen ücretsizdir. Sizde yazarlarımız arasına katılmak istiyorsanız, aşağıdaki butona tıklayıp kayıt olabilir ve eğitimlerimize hemen başlayabilirsiniz.

NOT: Sistemimizin yeni yayına girmesinden dolayı şu anda sadece yazar kaydı alıyoruz. Bir hafta sonra, yazar kaydı kapatılıp yerine yazar aday başvurusu açılacak ve eğitim sonrası girecekleri online sınav sonucuna göre yazar kayıtları yapılacaktır. Bu sürece girmek istemeyen yazar arkadaşlarımız, aşağıdaki Yazar Kaydı butonuna tıklayarak hemen kayıt olabilirler.

YAZAR KAYDI